ثبت نام اینترنتی داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

فرماندار دزفول با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا گفت: داوطلبان برای ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایل، پورتال وزارت کشور، یا مراجعه به دفاتر پیشخوان اقدام کنند.

وی افزود: بعد از ثبت نام غیرحضوری، پیامکی مبنی بر نهایی شدن عملیات ثبت‌نام از طریق سامانه جامع انتخابات برای داوطلبان ارسال می‌شود.

فرهمندپور اظهارداشت: داوطلبان تا روز سه شنبه ۲۶ اسفندماه می‌توانند از طریق اپلیکیشن موبایلی به نشانی http://entekhabat.moi.ir برای ثبت نام غیرحضوری اقدام کنند.

وی افزود: داوطلبانی که اقدام به ثبت‌نام از راه دور نموده و اسناد الکترونیکی مورد نیاز را پیوست کرده‌اند به‌عنوان فرایند قانونی ثبت‌نام مورد پذیرش بوده و نیازی به حضور در فرمانداری برای تأیید نهایی ثبت‌نام ندارند.

فرهمندپور گفت: آن دسته از داوطلبانی که به دلایل مختلف مانند نبود امکان استفاده از اپلیکیشن موبایل و رایانه موفق به ثبت‌نام الکترونیکی نشدند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیش‌خوان دولت ثبت‌نام خود را انجام دهند.

با ثبت نام داوطلبان شورا‌های اسلامی شهر انتخابات ۱۴۰۰ از امروز به طور رسمی آغاز شد. هیات اجرایی انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا روز گذشته ۱۹ اسفندتشکیل شد و داوطلبان عضویت در ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر از امروز به مدت یک هفته (سه شنبه ۲۶ اسفند امسال) فرصت دارند برای انتخابات ثبت نام کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 20 =